Patronus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://godricshollow.nforum.biz/ Harry Potter RPG sitesi ile beraber bir sitedir.

AnasayfaPatronus ForumLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evanna Lynch (luna Lovegood)

5 posters
YazarMesaj
Cammie Morgan
Kofti
Kofti
Cammie Morgan

Evanna Lynch (luna Lovegood) Empty
MesajKonu: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 1:38 pm

Evanna Lynch (d. 16 Ağustos 1991, Termonfeckin) İrlanda doğumlu oyuncu Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nda oynadığı Luna Lovegood karakteri ile tanınmaktadır.

Lynch Termonfeckin, County Louth, İrlanda doğumludur. Babası Donal, annesi Marguerite, ablaları Máiréad ve Emily ve küçük kardeşi Patrick ile yaşamaktadır.[1]

Luna Lovegood rolü için yapılan seçmelerden sonra 15.000 kişi arasından bu role seçilmiştir. [2]

Filmleri:
Harry Potter ve Melez Prens (2008)
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007)

BİYOGRAFİ

İsim: Evanna Lynch onun orta adlarını Meghan Naomi vardır dedikodular ve popüler inanç, () rağmen
Doğum Tarihi: 16 Ağustos 1991
Kişinin: Termonfeckin, Louth, İrlanda
Boy: Hakkında 5'2 "
Veliler: Marguerite ve Donal Lynch
Kardeşler: Emily ve Mairead onun büyük kız kardeşim, ve Patrick onu genç kardeşim
Evcil Hayvanlar: Kediler kim erken 2006 öldü (anne) Luna ve Dumbledore Crookshanks adı
Yıldız işareti: Leo
Çince Zodyak: Koyun
Yatak odası: Turuncu onun en sevdiği Harry Potter ile turkuaz olarak teklif
Okul: O Beşinci Yıl Our Lady's College, Greenhills, bir kız çocuğu Katolik okulu Drogheda, İrlanda bulunan 'dir. Ilkokul için o Cartown Ulusal Okulu katıldı

Bilgiler:

• 23 Ocak 2006 tarihinde, o o 15000 kız üzerinde, Birleşik Krallık ve İrlanda her yerinden, Harry Potter de Luna Lovegood en fazla coveted rol ve MİSİNİZ Sipariş için yemiş olduğunu keşfetti.

• 2003 yılında, on bir yaşında, Evanna onu romanı "Harry Potter and the Phoenix" olarak o hastaneye kaldırıldı vardı ve Sipariş serbest bırakılmasını özledim de hayal kırıklığına uğradığını yaşlı. Ancak, hastane başlatılması yapıldığı gün sabah ona yayımlanan ona bu yazar JK tarafından imzalanmış bir kopyasını almak için bir yerel kitabevi aranjman Rowling. O gün, Evanna bir Harry Potter t-shirt ve şık olduğunu Ben Harry Potter 'aşağı onun silah TR scrawled sahip. O onun tırnaklarını altın fitnelemek ve Harry Potter arasında yazılı alternatif olarak siyah Harry Potter camlar üzerinde boyalı spor ile çivi mavi, boyalı vardı.

• O Harry Potter roman hayranıyım uzun filmler mahkum önce oldu. O kitapları okumak birkaç kez sahip olduğunu iddia ediyor.

Babası • Londra için Harry Potter olarak Luna Lovegood kısmı için açık seçmelere OLMAK İSTER MİSİNİZ? Sipariş onu uçtu. Annesi o cehennem "Bunu başlangıçta kendi açık ses giderek destek vermedi parça almanın bir" kartopu şansını hadn't söylüyorlar.

Genç bir çocuk olarak •, o sürekli JK Rowling yazdım ve tek bir mektupta, ne kadar o bir Harry Potter filmi hareket istiyorum ama o bu sakin küçük bir yerde yaşadım Termonfeckin, adı bu olur şüphe hakkında yorum nerede Hiçbir şey olmadı. Ve Evanna's sürpriz için geri Rowling, "çok Termonfeckin sert olmaz mı yazıldı, onu mükemmel bir adı var! Ben çok uykulu yerden geliyor."

• Vejetaryen

•, İrlanda CTYI (Merkezi Yetenekli Gençlik İrlanda için) ve özellikle İrlanda ve akademik yetenekli çocuklar için kurulan adı Dublin'de bir yaz kampına katıldı. O spekülatif kurgu okudu.

• O bir kolye verilen bir ay pandantif JK ile tavşan Rowling.

Elektrik gitarı • sürdü dersleri

resim için tıkla: https://2img.net/r/ihimizer/img195/8485/adszupeluz.png

Not : resmi sitesinden aldım cümleler biraz anlaşılmaz biliyorum ama çeviri yapmakta biraz zorlandım =)

Dumbledore*un Ordusu
Elyssa Raymond
Admin
Admin
Elyssa Raymond

MesajKonu: Geri: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:12 pm

Seviyorum ben bu kızı ya Smile
Çok şeker bir kız .
Paylaşım için sağol canım Smile Tatlı
http://godricshollow.nforum.biz
Cammie Morgan
Kofti
Kofti
Cammie Morgan

MesajKonu: Geri: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:13 pm

önemli değil
Diana Rosenbaum
Admin
Admin
Diana Rosenbaum

MesajKonu: Geri: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:38 pm

Çok tatlı bir kız ya Smile

Hatta bir ara "Tatlı Deli" lakabı vardı, hatırladın mı Şeyma ? xD
https://patronus.yetkinforum.com
Elyssa Raymond
Admin
Admin
Elyssa Raymond

MesajKonu: Geri: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:38 pm

Diana Rosenbaum demiş ki:
Çok tatlı bir kız ya Smile

Hatta bir ara "Tatlı Deli" lakabı vardı, hatırladın mı Şeyma ? xD

lol!
evet ! xD
http://godricshollow.nforum.biz
Beste
Kofti
Kofti
Beste

MesajKonu: Geri: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 2:12 pm

bende bir kaç resim koydum =)

Evanna Lynch (luna Lovegood) Harrypotter6pic10Evanna Lynch (luna Lovegood) LunalovegoodEvanna Lynch (luna Lovegood) Harrypotterdumbledore03 Evanna Lynch (luna Lovegood) Normalevannalynchautogr
Feyza
Kofti
Kofti
Feyza

MesajKonu: Geri: Evanna Lynch (luna Lovegood)   Evanna Lynch (luna Lovegood) Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 11:20 am

Paylaşım için sağol .
çok tatlı kız ya Hiha

Evanna Lynch (luna Lovegood)
1 sayfadaki 1 sayfası