Patronus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://godricshollow.nforum.biz/ Harry Potter RPG sitesi ile beraber bir sitedir.

AnasayfaPatronus ForumLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Felton: “Bitmesini Dört Gözle Beklemiyorum” Röpotaj!

YazarMesaj
Hillary Potter
Kofti
Kofti
Hillary Potter

Tom Felton: “Bitmesini Dört Gözle Beklemiyorum” Röpotaj! Empty
MesajKonu: Tom Felton: “Bitmesini Dört Gözle Beklemiyorum” Röpotaj!   Tom Felton: “Bitmesini Dört Gözle Beklemiyorum” Röpotaj! Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 6:53 pm

Bir oğlan olarak yaptığın en kötü şey neydi?

Malfoy’un yaptıklarından çok uzaktı. Kızları solucanlarla koşturmadım ya da onun gibi şeyler yapmadım ama sınıfta hemen cevap verme konusunda çok hızlıydım. Biraz konuşkandım.

Setteki en büyük diva kim?

Michael Gambon. Yani, oydu ben Dumbledore’un gay olduğunu öğrenene kadar. Pembe parlak fularlar istedi. Hayır, kimse gerçek diva değil ama Michael insanları heyecanlandırmayı seviyor. Bir tanesi 26 şekerli olmak şartıyla 3 fincan çay istedi, sadece tepki almak için.

Jim Broadbent Harry Potter dünyasına bu filmle ilk kezadım attı ama sen 8 yaşındayken onunla The Borrowers filminde çalışmıştın, değil mi?

Evet, çok doğru. Onu yapalı 13 yıl geçti ve milyon yıl düşünsem onunla burada tekra çalışacağım aklıma gelmezdi. Gördüğünde beni tanıması ve eski zamanlardan bahsetmesi beni memnun etti. Jim harika bir insan. Sette ona her bakışımda gülüyorum. Çekimler esnasında ona bakamıyorum çünkü suratını şekilden şekile sokuyor.

Potter setinde çok muziplik veya çok büyük şaka yapıldığı veya oyun oynandığı oluyor mu?

Her sene bu soru soruluyordu ve ben de her seferinde üzüntüyle hayır diyordum. Ama bu sefer ilk olayımızı yaşadık, birisi benim soyunma odamın kapısını bantlamış, kapı kapalı kalmış, kimse birkaç saat boyunca içeri giremedi.

Bunun sorumlusu kimdi biliyor musun?

Arkamı döndüğümde diğer oyuncu arkadaşlar kıkırdaşıyorlardı, hemen Slytherin ekibimin bunun sorumlusu olduğunu anladım ve ben dışarıda dururken pek çok utanç verici fotoğraflarımı çektiler. Mutlu anılar.

Kime daha çok yakınsın?

Söylemeyceğim diyebilirim! Çoğunlukla Daniel ve ben kriket konusunda bolca konuşuyoruz, ikimiz de kriket hayranıyız, bu yüzden zamanımızın çoğunu kriket hakkında konuşarak geçiriyoruz. Ama Emma gerçekten çok hoş bir kız ve onunla da çok zaman geçiriyorum.

Eğer son filmden sonra setten birşey alabilecek olsan neyi alırdın?

İnsanları. Bu çok yanlış mı oldu? Böyle söylememeliydim, değil mi? Size söylüyorum, bunun bitmesini gerçekten dört gözle beklemiyorum

alıntıdır.. bu arada çok tatlı bu çocuk.. Embarassed cherry

Tom Felton: “Bitmesini Dört Gözle Beklemiyorum” Röpotaj!
1 sayfadaki 1 sayfası